Automatyczne podlewanie ogrodów: Rain Bird

nawadnianie

Piękny ogród to miejsce, które sprzyja wypoczynkowi i pozwala się wyciszyć. Jednak żeby osiągnąć wspaniały efekt końcowy, musimy włożyć sporo miłości i zaangażowania w dbanie o roślinność. Pewne czynności trzeba wykonać samodzielnie, w przypadku innych można polegać na nowoczesnych rozwiązaniach. Do drugiej grupy należy m.in. nawadnianie, czyli jeden z podstawowych elementów w pielęgnacji. Wygodne i automatyczne systemy dopasowują się do naszych potrzeb i zmniejszają ilość obowiązków.

Rain Bird – rozwiązania do każdego ogrodu

Nie ma dwóch takich samych ogrodów. Każdy jest wyrazem kreatywności właściciela, a co za tym idzie różni się wielkością, rodzajem podłoża, układem, czy zasadzoną roślinnością. Jak dobrać system podlewania, tak aby spełnił on nasze oczekiwania i zagwarantował piękne otoczenie? Warto wybrać rozwiązania firmy Rain Bird, które stanowią odpowiedź na wszystkie pojawiające się problemy. Masz w ogrodzie zróżnicowaną szatę roślinną i nie wiesz, jak nawodnić ją w odpowiedni sposób? Pomoże Ci technologia niskoprzepływowego nawadniania kropelkowego, która dostarcza poszczególnym roślinom odpowiednią ilość wody. Niespotykany kształt ogrodu nie pozwala na dotarcie do każdego zakątka? Dysze o zmiennym łuku firmy Rain Bird pomogą Ci zadbać o nawet najbardziej wysunięty skrawek terenu. Niewielka powierzchnia ogrodu? Aby woda nie wylewała się na obiekty takie, jak chodnik, zastosuj niskoprzepływowe dysze SQ, które gwarantują wysoką precyzję.

System automatyczny Rain Bird – zalety

Automatyczne podlewanie ogrodów firmy Rain Bird to rozwiązania dedykowane nie tylko przydomowym ogrodom. Innowacyjne systemy sprawdzą się także w przypadku boisk, parków, czy nawet pól golfowych. Główną zaletą zastosowania systemu Rain Bird jest prostota użytkowania, doskonała precyzja, z jaką możemy ustawić poszczególne części instalacji oraz maksymalna wydajność. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu pozwalają na wieloletnie użytkowanie, bez konieczności dokonywania wymiany. Oferta obejmuje produkty takie, jak wygodne zraszacze, dysze do głowic deszczujących, wydajne systemy bateryjne, zawory, głowice, sterowniki nawadniania i systemy centralnego sterowania.

napisz do nas

odpowiemy na każdy mail