Elektrozawory, filtry do stawu i oczka wodnego – Nowości

DOWIEDZ SIĘ, CO W TRAWIE PISZCZY


Jeśli są Państwo zainteresowani nowymi rozwiązaniami w zakresie automatycznego podlewania ogrodów czy budowy oczek wodnych i stawów kąpielowych, zapraszamy do zapoznania się z naszymi poniższymi propozycjami. Trzymamy rękę na pulsie wszystkich wydarzeń w naszej branży i staramy się poszerzać nasz asortyment o wszelkie produkty, którymi mogliby się zainteresować nasi Klienci – włączając w to filtry do stawów, elektrozawory czy systemy do zdalnego zarządzania ogrodem i takimi jego elementami jak nawadnianie, oświetlenie, fontanny ogrodowe.

Filtry AZUD SPIRAL CLEAN
Filtry AZUD SPIRAL CLEAN to półautomatyczne filtry siatkowe zapewniające minimum obsługi przy jednoczesnej skuteczności filtracji. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwe i szybkie czyszczenie filtra bez konieczności demontażu urządzenia.
Czytaj więcej 04.15.2017
ELEKTROZAWORY CEPEX
Elektrozawory Cepex to wysokiej jakości zawory o kompaktowej budowie wykonane z plastiku. Dzięki zaawansowanej konstrukcji działają już przy minimalnym przepływie wynoszącym 0,5m³/h, co wyróżnia je spośród produktów dostępnych na rynku.
Czytaj więcej 04.15.2017
SYSTEM ZARZĄDZANIA SAMCLA® SMART HOME
System umożliwia sterowanie wszystkimi elementami znajdującymi się w ogrodzie: nawadnianie, oświetlenie, baseny, fontanny, itp. za pomocą smartfonu lub tabletu.
Czytaj więcej 04.15.2017

Masz pytania?

Skontaktuj się już teraz!