Nawadnianie i podlewanie ogrodów – dystrybucja sprzętu

Fluidra Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem holdingu międzynarodowego Fluidra, składającego się ze 156 oddziałów w 31 krajach oraz posiadającego liczne centra produkcyjne położone na całym świecie. Holding Fluidra rozprowadza swoje produkty w ponad 170 krajach, posiada także gęstą sieć sprzedaży. Zatrudnia obecnie blisko 3 800 osób.

Specjalnością firmy Fluidra jest wytwarzanie i dystrybuowanie profesjonalnych rozwiązań oraz materiałów służących do przewożenia płynów różnego typu, uzdatniania wody, budowy basenów oraz nawadniania i podlewania ogrodów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, prowadzimy dystrybucję na rzecz nabywców indywidualnych, do gospodarstw domowych, jak i dla użytku publicznego. Nasze automatyczne nawadnianie ogrodów i terenów zielonych pozwala zarazem oszczędzić czas oraz znacznie obniżyć zużycie wody.

Tylko renomowani producenci

Wsłuchując się w oczekiwania naszych Klientów wprowadziliśmy również markę Cepex, wiodącą na rynku przemysłowej dystrybucji chemii oraz wody. W ramach tej marki produkujemy coraz bardziej bogaty asortyment urządzeń zapewniających skuteczne, w pełni automatyczne nawadnianie ogrodów, boisk czy pól golfowych (zraszacze ogrodowe, złączki skręcane, łączniki do zraszaczy, skrzynki itd.).

Holding Fluidra już od wielu lat zajmuje się także dystrybucją marki Rain Bird. Firma ta jest technologicznym liderem w produkcji innowacyjnych systemów do nawadniania, takich jak np. linie kroplujące z kompensacją ciśnienia. Współpracujemy też z wieloma znanymi firmami, dostarczając na rynek marki: Cepex i Hunter. Nawadnianie to specjalizacja tych firm. Gwarantują one wysoką jakość wszystkich zakupionych systemów.

 

Duży wybór asortymentu

W naszym wrocławskim magazynie posiadamy najróżniejsze linie kroplujące, zraszacze ogrodowe, elementy tworzące system nawadniania ogrodu oraz kompleksowy asortyment rozwiązań przeznaczonych do nawadniania terenów publicznych – skwerów, parków, boisk piłkarskich czy kortów tenisowych i ogrodów przydomowych.

Asortyment Fluidra Polska Sp. z o.o. obejmuje m.in.: zraszacze ogrodowe, czujniki deszczu, sterowniki, elektrozawory, rury PE do nawodnień PN4 i PN6, złączki skręcane Cepex do rur PE, linie kroplujące bez kompensacji ciśnienia oraz z kompensacją, filtry, złączki wciskane do linii kroplujących oraz rur, sprzęt pozwalający na automatyczne nawadnianie ogrodów i wiele innych.

 

Zamówiony towar wysyłamy w ciągu 24h.

Opiekun Kluczowych Klientów

Patrycja Tchórzewska

tel. 71 360 49 41

 ptchorzewska@astralpool.pl 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się już teraz!